Natural Moroccan Soap with Natural Olive Oil & Black Caviar

1000 ml

Sapun natyral maroken me vaj ulliri natyral dhe havjar i zi

Largon butësisht papastëritë, depërton në shtresat e lëkurës dhe zbut lëkurën e thatë dhe të irrituar, duke shfaqur kështu një lëkurë më të butë dhe më të re.

Përdorimi: Lageni të gjithë trupin më ujë të ngrohtë. Përhapni dhe pastroni të gjithë trupin me këtë sapun dhe shpërlahuni. Përdorni një sfungjer ose rrjetë për trupin, për ta pastruar thellësisht trupin nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë.

Për një Lëkurë të Bukur dhe Perfekte!

Per femra dhe per meshkuj