Nourish & Protect Shampoo Vatika

200 ml

Shampo për Ushqim dhe Mbrojtje të flokëve

Zbuloni recetën e vërtetë bimore për ushqim të flokëve me shampon me vaj ulliri. Ajo është e pasuruar me ekstrakte të zgjedhura natyrore, që i mban të butë dhe vitalizon flokët tuaj
Vaj ulliri është përdorur prej kohësh si një mënyrë efektive për të mbajtur flokët e shëndetshëm. E pasur me antioksidantë, si dhe me vitamina A dhe E, mbron keratinën natyrale të flokëve, duke ndihmuar në hidratimin e flokëve tuaj. Së bashku me shumë përfitime të tjera të vajit të ullirit, ajo gjithashtu mund të ndihmojë në rritjen e flokëve, parandalimin e humbjes së flokëve, mbajtjen e skalpit të shëndetshme, eliminimin e zbokthit dhe stimulon flokët e reja. 
Kënaja, në veprim me përbërësit e tjerë transformon flokët tuaj, duke i dhënë shkëlqim të fortë.
Aloe Vera ndihmon në ruajtjen e lagështirës thelbësore, duke i dhënë flokëve butësi.

Per floke