Produktet e markes Chamos

HINJINI DHARMA CREAM
Krem me dhjam kali dhe mukozë kërmilli
detaje
GOAT MILK HORSE OIL CREAM
Krem me dhjam kali qumësht dhie
detaje
SNAIL ANTI WRINKLE CREAM
Krem me mukozë kërmilli
detaje
POMEGRANATE ANTI WRINKLE CREAM
Krem me ekstrakt shege
detaje
LEMON ULTRA WHITHENING CREAM
Krem me ekstrakt limoni
detaje
APPLE INTENSIVE NUTRY CREAM
Krem me ekstrakt molle
detaje
BLUEBERRY CONTROL NUTRY CREAM
Krem me ekstrakt boronice
detaje
SNAIL ENERGIZING BB CREAM
BB me mukozë kërmilli
detaje
SILKY PORE PRIMER
Primer i shkëlqyeshëm për fytyrë
detaje
MATTE PORE PRIMER
Primer mat për fytyrë
detaje
SNAIL ANTI WRINKLE ESSENCE
Esencë me mukozë kërmilli
detaje
SNAIL REPAIR ANTI WRINKLE EYE CREAM
Krem për sytë anti rrudhë me mukozë kërmilli
detaje
SPECIAL PORE & SERUM ESENCE
Esencë me mukozë kërmilli për riparimin e problemeve të lëkurës
detaje
TROUBLE SKIN SOLUTION POWDER
Locion për eliminimin e akneve dhe pucrave
detaje
ANTI REDNESS REPAIR SOLUTION
Solucion për riparimin e njollave dhe skuqjen e fytyrës
detaje
SOFT FOOT PEELING PACK 
Maskë pastruese për këmbët
detaje
SNAIL REPAIR MOISTRUZING HAND PACK
Maskë për hidratimin e duarve të ashpra më kërmill
detaje
MOISTURE ELASTIC W LINE BREAST PACK
Maskë hidratante dhe elastike për gjoksin
detaje
SLIM V FIT CHIN CARE PATCH 
Maskë për ngritje të gushës
detaje
ANTI WRINKLE BLACK EYE PATCH 
Maskë anti rrudhë për sy
detaje
DARK CIRCLE THIEF EYE PATCH 
Maskë patruese për rrathët e zinj
detaje
SMOTH PORE CARE NOSE STRIP
Maskë per zvoglimin e poreve në pjesën e hundës
detaje
BLACK PEEL OF MASK
Maskë e Zezë me Tërheqe me Qymyr Dru Bambuje
detaje
MONSTER FOOT PEELING PACK 
Maskë me tërheqje për këmbët
detaje
FACIAL SPA ME SHEGE
Maskë me shegë hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
FACIAL SPA WITH GREEN TEA
Maskë me caj jeshil  hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
FACIAL SPA WITH COLLAGEN
Maskë me kolagjen hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
FACIAL SPA WITH VITAMINE
Maskë me vitamine hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
FACIAL SPA WITH ALOE VERA
Maskë me Aloe Vera hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
FACIAL SPA WITH SNAIL
Maskë kërmill hidratante me mbrojtje antioksidante
detaje
SNAIL REPAIR GOAT MILK
Maskë rigjeneruese me qumësht Dhie
detaje
VITA BRIGHT REPAIR SILK MASK
Maskë me vitaminë për rigjenerimin e fytyrës
detaje
COLLAGEN REPAIR SILK MASK
Maskë me kolagjen për rigjenerimin e fytyrës
detaje
PRO AMINO REPAIR SILK MASK
Maskë me tërshërë për rigjenerimin e fytyrës
detaje
CHARCOAL REPAIR SILK MASK
Maskë me qymyr për rigjenerimin e fytyrës
detaje
SNAIL REPAIR SILK MASK
Maskë me ekstrakt kërmilli për rigjenerimin e fytyrës
detaje
FAIFILA FACIAL MASK WITH COLLAGEN
Maskë me esencë natyrale të kolagjenit
detaje
FAIFILA FACIAL MASK WITH GINSENG
Maskë me esencë natyrale të Ginsengut
detaje
FAIFILA FACIAL MASK WITH ALOE VERA
Maskë natyrale me esencë të Aloe Verës
detaje
FAIFILA FACIAL MASK WITH VITAMINE
Maskë me esencë natyrale të Vitaminës
detaje
SKIN RELAXING HONEY & GREEN TEA MASK
Maskë relaksuese me mjalt dhe caj jeshil
detaje
SKIN RELAXING HONEY MASK
Maskë relaksuese me mjalt
detaje
HINJINI 59 RETURN MASK
Ampula Hinjini
detaje
59 DHARMA SCORIA BUBBLE MASK HINJINI
Maskë me Flluska me ekstrakt Kërmilli dhe vaj Kali
detaje
ARGAN MOISTURE OIL
Vaj argani
detaje
CAMELLIA MOISTURE OIL
Vaj Kamelia
detaje
BUBBLE MASK
Maskë me flluska
detaje
Snail Repair Cleansing Serum
Serum Pastrues me Ekstrak Kermilli
detaje
Pore-Less Clear Cleansing Oil
Vaj Pastrues per Reduktimin e Poreve
detaje
HINJINI 59 DHARMA MASK
Maskë me ekstrakt kërmilli dhe dhjam kali
detaje
BLUEBERRY FRUITS CLEANISING
Pastrues me boronicë
detaje
PEACH FRUITS CLEANISING
Pastrues me pjeshkë
detaje
APPLE FRUITS CLEANISING
Pastrues me mollë
detaje
LEMON FRUITS CLEANISING
Pastrues me limon
detaje
SNAIL REPAIR WHITHENING MILY CREAM
Qumësht kremoz me efekt pastrues
detaje
SNAIL ANTI WRINKLE TONER
Tonik kundër rrudhave me ekstraktin e kërmilli
detaje
SNAIL ANTI WRINKLE LOCION
Locion kundër rrudhave me ekstraktin e kërmilli
detaje
VITAMINE C NATURAL POWDER
Pluhur natyral i Vitaminës C
detaje
HINJINI SOFT FOOT PEELING PACK
Maskë Hinjini për lëkurë të butë të këmbëve
detaje
SNAIL REPAIR AQUA GEL MIST
Xhel riparues me mukozë kërmilli
detaje
SNAIL RADIANCE YOUTH OIL
Serum i përqendruar, i pasur me mukozë kërmilli
detaje
MOISTURE CLEASING SERUM
Serum për pastrimin e fytyrës
detaje
59 DHARMA SCORIA BUBBLE MASK HINJINI
Maskë me Flluska me ekstrakt Kërmilli dhe vaj Kali
detaje
HINJINI DHARMA SHINY MAGIC SERUM
Serum magjik Hinijini Dharma
detaje
Chamos ACACI snail cosmetics set
Seti Kozmetik Chamos ACACI
detaje
Chamos ACACI snail cosmetics set
Seti Kozmetik Chamos ACACI
detaje
CICA CENTELLA CREAM
Kremi rigjenerues i lëkurës
detaje