Produktet e markes Mindivan

MIXED VEGETABLE POWDER
Pluhur për dobësim me perime (150 Gr)
detaje
Mixed Form Powder
Pluhur për dobësim (150 Gr)
detaje
ARTEMISA HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore dhe Artemis
detaje
ARTICHOKE HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore dhe Argjinare
detaje
CAROB & POLLEN HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje Karobi dhe Poleni
detaje
BITTER MELON HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore dhe Pjepër i Hidhur
detaje
FENNEL HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore dhe Kopër Greke
detaje
HAWTHORN HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimësh dhe Murriz
detaje
GINGER HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimësh dhe Xhenxhefil
detaje
HARMAL SEEDS HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore dhe fara Harmele
detaje
MESIR HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore
detaje
CELERY SEEDS HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimësh dhe fara Selino
detaje
FORM HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore për dobësim
detaje
GINGER HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimësh dhe Xhenxhefil
detaje
GINGER HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimësh dhe Xhenxhefil
detaje
BITTER MELON with OLIVE OIL
Pjepër i hidhur me vaj Ulliri
detaje
GINSENG & POLLEN PASTE
Mjaltë më Xhinseng dhe Polen
detaje
BITTER MELON with POLEN HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje bimore, Pjepër i Hidhur dhe Polen
detaje
MIXED HERBAL POWDER
Pluhur miks për dobësim (150 Gr)
detaje
CAROB & POLLEN with BANANA HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje Karobi dhe Poleni me aromë Banane
detaje
CAROB & POLLEN with VISNE HERBAL PASTE
Mjaltë më përzierje Karobi dhe Poleni me aromë Visnje
detaje
Propolis Royal Jelly Honey Pollen
Propolisi 230 gr
detaje
Royal Jelly Honey Pollen
Polen Blete (12000mg)
detaje
Royal Jelly Honey Pollen
Polen Blete (6000 mg)
detaje
Royal Jelly Honey Pollen
Polen Blete (3000 mg)
detaje
Pollen
Polen 100 gr
detaje
Red Ginseng Extract
Ekstrakt i xhensenit të kuq (90 kapsula)
detaje
Coconut Oil
Vaj kokosi (160 gr)
detaje
Argan oil
Vaji i arganit (50ml)
detaje
Black seed oil
Vaj i farës së zezë (50ml)
detaje
Black seed oil
Vaj i farës së zezë (250ml)
detaje
Castor oil
Vaj kastori (50ml)
detaje
Mustard Seed Oil
Vaji i farës së sinapit (50ml)
detaje
Nettle Oil
Vaji i hithrës (50ml)
detaje
Pomegranate Seed Oil
Vaji i Farave të Shegës (50ml)
detaje
Poppy Seed Oil
Vaji i lulekuqes (50ml)
detaje
Sweetgum Oil
Vaji Temjani (50ml)
detaje
Anise Oil
Vaj Anise (20ml)
detaje
Aloe Vera Oil
Vaj Aloe Vera (20ml)
detaje
Avocado Oil
Vaj avokado (20ml)
detaje
Basil Oil
Vaji i borzilokut (20ml)
detaje
Carrot Oil
Vaj karrote (50ml)
detaje
Carrot Oil
Vaj karrote (20ml)
detaje
Ginger Oil
Vaj xhenxhefili (20ml)
detaje
Jojoba Oil
Vaj Jojoba (20ml)
detaje
Jasmine Oil
Vaj jasemini (20ml)
detaje
Laurel Seed Oil
Vaj dafine (50ml)
detaje
Laurel Seed Oil
Vaj dafine (20ml)
detaje
Parsley Seed Oil
Vaj majdanozi (20ml)
detaje
Rosehip Seed Oil
Vaj i trëndafilit të egër (20ml)
detaje
Rose Oil 
Vaj trëndafili (20ml)
detaje
Sandalwood Oil
Vaj druri sandali (20ml)
detaje
Ylang Ylang Oil
Vaj Ylang Ylang (20ml)
detaje
Eucalyptus Oil
Vaj eukalipt (20ml)
detaje
Lavender oil
Vaj livando (20ml)
detaje
Tea Tree Oil
Vaj i Pemës së Cajit (20ml)
detaje
Thyme oil
Vaj trumze (20ml)
detaje
Fig oil
Vaj Fiku (20ml)
detaje
VAJI I FARES SE ZEZE
Vaji i farës së Zezë 1 litër
detaje
Tribulus Terrestris-Harmala Capsules
Hardhia gjembace 60 kapsula
detaje
PASSIFLORA ST. JOHN'S WORT
60 Kapsula
detaje
KAPSULA E GLUKOZAMINES
Kerc peshkaqeni - Glukozamine - Kolagjen - MSM 90 Kapsula
detaje
BITTER MELON & PROPOLIS
Propolis i hidhur i pjeprit
detaje
BIOTIN & L-CYSTEUNE & ZINC
Biotin, L-Cistine & Zink 60 Kapsula
detaje
MULTIVITAMINS & MINERALS
Multivitamina & Minerale 60 Kapsula
detaje
KRILL OIL & OMEGA 3 & COENZYME Q10
60 Kapsula xheli te buta
detaje
VITAMINA B12 & EKSTRAKTI GINKGO BLOBA & L ARGININE
Ekstrakt Xhinko Biloba & L-Arginin 60 Kapsula
detaje
ARGJINARE & MILK THISTLE
Qumesht nga farat e gjetheve te Articokes 60 Kapsula
detaje
Lepi Form
Lepidume & L-Karnitin & Ekstrakte guarane 60 Kapsula
detaje
SAW PALMETO
60 Kapsula
detaje
VALERIAN ROOT
Rrenje valeriane 60 Kapsula
detaje
RED GINSENG
Ginseng i kuq 90 Kapsula
detaje
PROPOLIS LIQUID
Propolis i Lengshem 50 ML
detaje