Produktet e markes Aksu Vital

Vitabon - Lemon & Sage (24 copë)
Karamele Herbale me Limon dhe Sherebelë
detaje
Vitabon - Echinacea & Propolis & Honey (24 copë)
Karamele Herbale me Propolis dhe Mjaltë
detaje
Vitabon - Ginger & Orange (24 copë)
Karamele Herbale me Xhinxher dhe Portokall
detaje
Vitabon - Eucalyptus & Aniseed
Karamele Herbale me Euktaliptus dhe Anisë
detaje
Hawthorn Capsule
Kapsulë Gjethe Murrizi( 60 Kapsula)
detaje
Ginkgo Biloba Capsule
Kapsula Glinkgo Bilboa (60 Kapsula)
detaje
Relax Capsule
Relax (RLX), (60 kapsula)
detaje
RED GINSENG
Kapsula Ginseng i Kuq (60 Kapsula)
detaje
Kohosh i Zi (BYNMIX) (60 kapsula)
Kapsula me Kohosh të Zi (60 Kapsula)
detaje
Cetavin Capsule (60 Kapsula)
Kapsula me Ekstrakt Boronice
detaje
FerroVitec Capsule (60 Kapsula)
Kapsula me Ekstrakt të Farave të Rrushit
detaje
Black Seed Oil Capsule
Kapsula me Vaj të Farës së Zezë (150 Kapsula)
detaje
Omega 3 Softgel
Kapsula me OMEGA 3 (150 kapsula)
detaje
Pumpkin Seed Oil
Vaj nga Fara e Kungullit (100 Kapsula)
detaje
Bitter Melon Oil Softgel
Pjeper i hidhur (100 kapsula)
detaje
Garlic Oil Softgel
Kapsula me Vajin e Hudhrës(100 Kapsula)
detaje
Safflower Oil Softgel
Kapsula me Vajin e Safflower(100 Kapsula)
detaje
Tablet Fitoform Weight Loss
Tableta Fitoform për Rënie në Peshë(20 Tableta)
detaje
Coenzyme Q10 - Fish Oil Softgel( 30 Kapsula)
Kapsula me Vaj Peshku dhe Koenzima Q-10
detaje
Black Seed Oil Softgel 500mg
Kapsula me Vaj të Farës së Zezë
detaje
Powmax Tablet Blister (30 Kapsula)
Tableta për Energji Trupore
detaje
Nigella Capsules Shiffa Home ( 30 Kapsula)
Kapsula me Vaj të Farës së Zezë
detaje
Korean Ginseng Tablet
Kapsula Ginseng i Kuq (120 kapsula)
detaje
Ginseng Liquid Extract
Ekstrakt i Lëngshëm Ginseng (100 ml)
detaje
Black Seed Extract (Nigella Sativa)
Ekstrakt i Lëngshëm Farë e Zezë
detaje
Aniseed Water
Ujë Aromatik me Anise
detaje
Aromatic Thyme Water
Ujë Aromatik me Trumzë
detaje
Black Mulberry Extract Syrup
Shurup me ekstraktin e Manës së Kuqe
detaje
Ferrovitec Syrup
Shurup për Anemi
detaje
Multamin Syrup
Multamin Syrup
detaje
Provitec Syrup
Shurup për Fëmijë
detaje
Omega 3 Syrup
Omega 3 – Vaj Peshku për Fëmijë
detaje
CAL4MIX syrup
Shurup Bimor me Kalcium, Magnez dhe Vitaminë D3
detaje
Omega 3 Fish Oil Syrup
Shurup Vaj Peshku me Shije Pjeshke
detaje
Eznevita Castor Oil
Vaj Kastori - Oleum Ricini
detaje
Eznevita Black Seed Oil
Vaj Farë e Zezë - Nigella Sativa
detaje
Eznevita Cocoa Oil
Vaj Kakao - Oleum Theobroma Cacao
detaje
Eznevita Pomegranate Seed Oil
Vaj Shege - Oleum Punica Granatum
detaje
Eznevita Flax Seed Oil
Vaji i Farave të Linit - Oleum Linum Usitatissimum
detaje
Eznevita Hazelnut Oil
Vaj Lajthie - Corylus Avellana
detaje
Eznevita Sweet Almond Oil
Vaji i Bajames së Ëmbël - Oleum Prunus Amygdalus
detaje
SHEA BUTTER
Gjalpë Shea (150 gr)
detaje
CACAO BUTTER
Gjapë Kakao (150 gr)
detaje
Coconut Butter
Vaj Kokosi (150 gr)
detaje
Linseed Oil
Vaj i Farave të Lirit
detaje
Sweet Almond Oil 250 ml
Vaji i Bajames së Ëmbël
detaje
Avocado Oil Liquid
Vaj Avokado
detaje
Organic Royal Jelly Liquid
Qumështi i Bletës (20 gr)
detaje
Royal Jelly Liquid
Qumështi i Bletës (20 gr)
detaje
Ground Grape Seed
Farë Rrushi - E Bluar (250 gr)
detaje
Honey Herbs Spices Mixture
Mix Mjaltë dhe Bimë Mjekësore (460 gr)
detaje
ARGAN EXTRACT SOAP
Sapun me Argan
detaje
ROSE EXTRACT SOAP
Sapun me ekstrakt Trëndafili
detaje
Natural Sulphur Soap (130 gr)
Sapun me Squfur
detaje
GRAPE SEED EXTRACT SOAP with Q10
Sapun me Ekstrakt Rrushi dhe Q10
detaje
Blue Anemone Flower Face Cream
Krem Fytyre me Anemonë Blu
detaje
Sweet Almond Oil Cream
Krem Fytyre me Bajame të Ëmbël
detaje
ROYAL JELLY & HONEY CREAM CREAM
Krem Fytyre me Mjaltë dhe Qumësht Blete
detaje
Apricot Kernel Oil Cream
Krem Fytyre me Vaj të Farave të Kajsisë
detaje
GRAPE SEED CREAM
Krem me fara të rrushit
detaje
LEMON CREAM
Krem Fytyre me Limon
detaje
MARIGOLD CREAM
Krem Fytyre me lule Kumaku
detaje
SNAIL CREAM
Krem Fytyre me ekstrakt Kërmilli
detaje
Garlic Extract Hair Shampoo
Shampo me Hudhër
detaje
Argan Extract Hair Shampoo
Shampo me Vaj Argani
detaje
Juniper and Tea Tree Extract Hair Shampoo
Shampo me Boronicë dhe Vaj Tea Tree
detaje
COCONUT SHAMPO
Shampo me Kokos
detaje
Black Seed Extract Hair Shampoo
Shampo me Farë të Zezë
detaje
Laurel-Olive Oil Extract Hair Shampoo
Shampo me Vaj Ulliri dhe Gjethe Dafine
detaje
Facial Ampoule with Grape Seed Oil, Q 10 and Vitamin E
Ampula  me Vaj të Farave të Rrushit, Q 10 dhe Vitaminë E
detaje
Facial Ampoule with Natural Rose Oil and Vitamin E
Ampula  me vaj Trëndafili dhe Vitaminë E
detaje
Rose Oil Body Care Oil
Body Oil with Rose Extract
detaje
Eyebrow Eyelash Care Oil
Eyebrow Eyelash Grow Oil
detaje
ProSav Foot Spray
Foot Spray
detaje
Biotin Capsules
Biontin (60 tableta)
detaje
Tribulus Terrestris Capsules
Kapsulat Tribulus Terrestris
detaje
Epimedium Capsule
Epimedium (90 kapsula)
detaje
MAGEM Capsule
Bime karajpeli (Mangem) (60 kapsula)
detaje
BERKAP Capsule
Bar Mijefletesh (Berkap) (60 kapsula)
detaje
Saw Palmeto (PERST) (60 kapsula)
Kapsula Perst
detaje
Spirulina Capsule
Spirulina (60 kapsula)
detaje
Propolis Capsule
Propolis Blete (60 kapsula)
detaje
UPR Capsule
Kerpudhe Aziatike UPR (60 kapsula)
detaje
SHAFRAN INDIAN
Turmeric (30 kapsula)
detaje
Garlic Oil
Vaj hudhre (30 kapsula )
detaje
AVI Form 60 Capsules Lose Weight
Form per humbje peshe (60 kapsula)
detaje
AVI Bitter Melon 90 Softgel
Pjeper i Hidhur (60 kapsula)
detaje
AVI Remifrau for Ladies menstrual pain
Remifrau ( 30 kapsula )
detaje
Shark Cartilage Capsule
Shark Cartilage (60 kapsula)
detaje
Valerian Root
Kapsula me Valerian Root
detaje
SEAWEEDS EXTRACT SOAP
Sapun me ekstrakt alga Deti
detaje
Enginar Capsules
Angjinare (Artichoke Leaf) (60 kapsula)
detaje
Ginkgo Biloba Capsule
Kapsula Xhinkgo Biloba (60 kapsula)
detaje
ST JOHN'S WORT
(KANTRION) (60 kapsula)
detaje
MEDAN
Thistle Milk, Dandelion Taraxacum, Angjinar (60 kapsula)
detaje
VITAMINE B12 
GINKO BILOBA (25 tableta)
detaje
CAL4 MIX SYRUP
(Shurup Bimor me Kalcium, Magnez dhe Vitaminë D3)
detaje
Miforex
MIFOREX (60 kapsula)
detaje
NETTLE SHAMPO
Shampo me Hithër
detaje
Liquid Propolis 50 ml
Ekstrakt i lëngshëm i propolisit
detaje
Propolis 30 Capsule
Propolis 30 kapsula
detaje
PROPOLIS LIQUID
Propolis Liquid (10 Ampula)
detaje
VITAMIN D3 2000 IU
VITAMINA D3 2,000 IU (60 kapsula)
detaje
ARI SÜTÜ
Qumësht Blete + Vitaminë C + Vitaminë B 12 (10 Ampula)
detaje
Egg shell membrane 30 Capsule
Lëvorja e Vezës (30 kapsula)
detaje
GLUCOSAMINE CHONDROITIN & MSM 60 TABLET
Glukosamine (60 tableta)
detaje
VITAMIN D3 DAMLA
VITAMINA D3 për fëmijë (20 ml)
detaje
AVI OMEVIP FOR KIDS
Shurupi Omevip KIDS (150 ml)
detaje
AVI ProViteC
Shurupi Provitec KIDS (150 ml)
detaje
VITAMIN D3 AND VITAMIN K2
Vitaminë D3 dhe Vitaminë K2 (30 kapsula)
detaje
GÖZOTU CAPSULE
Trëndafili i syve (Bari i syve) (60 kapsula)
detaje
C VITAMIN
VITAMIN (C) (60 tableta)
detaje
KOLAJEN + VITAMIN C + HYALURONIC ACIT
Kolagjen + Vitamine C + Acid Hialuronik (90 tableta)
detaje