Body Butter Gardenia

200 ml

Gjalpi i Trupit me Gardenia


Gjalpi I Trupit ndihmon për të mbrojtur lëkurën tuaj me formulën e saj unike absorbohet shpejt dhe nuk lë ndjesinë ngjitëse. Falë përmbajtjes së pasur me gjalp shea dhe glicerinë, rivatlizon dhe hidraton intensivisht lëkurën tuaj, ndërsa aroma e fantastike e lules së gardenias, do iu relaksoj dhe kënaqi gjatë gjithë ditës.

Përdorimi: Aplikojeni pasi keni bërë dush, përgjatë lëkurës në formë masazhi.

Kujdes:  

  1. Vetëm për përdorim të jashtëm.
  2. Shmangni kontaktin direkt me sytë.
  3. Ruajeni në temperaturë dhome.
  4. Mbajeni larg fëmijëve.

 

Per trupin